چاپ کردن این صفحه

راهنمای دانلود مطلب ویژه

راهنمای دانلود - 5.0 out of 5 based on 1 vote

 

دانلود از isid

دانلود از پایگاه اطلاعات علمی ایران به صورت کسر امتیاز از حساب کاربری می باشد با خرید امتیاز و شارژ حساب کاربری خود امکان دانلود فایل ها برای شما فراهم می گردد. 

 

توجه 1:

 1. امتیاز خریداری شده به صورت خودکار و پس از پرداخت مبلغ پرداختی از طریق درگاه اینترنتی، به حساب کاربری شما اضافه می گردد که امکان دانلود و استفاده از خدمات ویژه سایت را فراهم می سازد.
 2. در صورتی که قصد دانلود چند فایل را دارید می توانید مجموع امتیاز در نظر گرفته شده برای چندین فایل را خریداری نمایید.
 3. دقت فرمایید با دانلود فایل مبلغ از حساب شما کم می شود با این حال با دانلود مجدد همان فایل مبلغی کسر نمی گردد
 4. جهت فعال شدن پنل امتیاز و انتخاب و خرید امتیاز حتما لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید.
 5. امتیاز خریداری شده محدودیت زمانی نداشته و تا زمانیکه فایلی توسط شما دانلوده نشده است امتیاز خریداری شده در حساب کاربری باقی خواهد ماند.

 

برای تسریع در امر خرید محصول خواهشمندیم تمام توضیحاتی که در طی مراحل خرید به شما نمایش داده می شود را به دقت مطالعه نموده و به آن عمل نمایید.

 • مراحل خرید از پایگاه اطلاعات علمی ایران :

 

عضو شوید> امتیاز بخرید>دانلود کنید.

 

1- مرحله عضویت و ورد به سایت: اگر از قبل عضو سایت هستید می توانید از طریق "فرم ورود اعضاء" نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده بر روی دکمه ورود کلیک نمایید. و اگر تا کنون عضو سایت نشده اید می توانید اطلاعات خود را از طریق لینک "عضویت" وارد نموده تا به صورت خودکار ثبت نام و عضویت شما ثبت شود.

 

توجه 1 : ایمیل وارد شده جهت عضویت در سایت نمی تواند به شکل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید باشد و شکل صحیح آن به صورت این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید است.

 

توجه 2 : در صورت نداشتن ایمیل یا نداشتن دسترسی به ایمیلتان می توانید با ساختن یک ایمیل فرضی (هر ایمیلی) در سایت عضو شوید.

 

2- مرحله خرید امتیاز یا شارژ حساب کاربری: با توجه به اینکه دانلود از پایگاه اطلاعات علمی ایران به صورت کسر امتیاز از حساب کاربری می باشد، برای هر محصول امتیاز در نظر گرفته شده است که شما باید جهت دانلود آن فایل، به میزان امتیاز مورد نیاز حساب کاربری خود را شارژ نموده یا نسبت به حرید امتیاز اقدام نمایید.(هر امتیاز معادل 1000 تومان است.)

 

 

پس از وارد شدن به حساب کاربری، پنل و لینک خرید امتیاز برای شما فعال خواهد شد. شما می توانید جهت خرید امتیاز مورد نیاز هم از طریق لینک شارژ حساب کاربری(پنل کاربری/شارژ حساب کاربری) و هم از طریق پنل های خرید امتیاز در صفحه توضیحات کلی محصول و صفحه جزئیات فایل، اقدام به خرید امتیاز یا شارژ حساب کاربری خود بکنید.

 

 

پس از وارد شدن به حساب کاربری، در این مرحله کافیست از پنل خرید امتیاز، امتیاز مورد نیاز را انتخاب کرده و بر روی پرداخت و دریافت امتیاز کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

پس از کلیک بر روی پرداخت و دریافت امتیاز برای به صفحه زرین پال جهت تایید نهایی و پرداخت به شبکه شتاب هدایت خواهید شد. در این مرحله حهت هدایت به درگاه بانکی بروی پرداخت یا واریز از طریق کارت های شتاب کلیک کنید. در این صفحه مبلغ پرداختی، توضیحات تراکنش، زمات تراکنش و شماره پرداخت را مشاهده خواهید کرد.

 

 

 

پس از کلیک بر روی پرداخت یا واریز از طریق کازت های شتاب به صورت خودکار به یکی از درگاه های عضو شبکه شتاب(سامان، ملت، ملی، تجارت، سینا ، ایران کیش - سپهر - آسان پرداخت - پاسارگاد - پرداخت نوین و ....) هدایت خواهید شد. در این مرحله، موارد مشخص شده، را در صفحه درگاه اینترنتی بانک مربوطه وارد کنید تا پرداخت شما تایید و جهت دریافت مجوز دانلود به سایت پایگاه اطاعات علمی ایران (ISID) هدایت شوید.

 

 

 

3- مرحله تایید پرداخت و فعال شدن لینک دانلود: پس از تایید پرداخت توسط درگاه بانکی و هدایت به سایت پایگاه اطاعات علمی ایران، پیغامی مبتنی بر موفقیت آمیز بودن پرداخت و میزان امتیاز دریافتی و شماره تراکنش پرداخت دریافت خواهید کرد و همزمان با آن امتیاز خریداری شده به صورت خودکار به حساب کاربری شما اضافه می گردد که امکان دانلود و استفاده از خدمات ویژه سایت را فراهم می سازد.

 

 

توجه 3: شما می توانید با مراجعه به لینک پروفایل من (پنل کاربری/پروفایل من) از قسمت تب آخرین فعالیت ها بر امتیازها و فعالیت های خود نظارت داشته باشید.

 

 

توجه 4: در صورت اینکه درگاه پرداخت بانک مورد نظر انتخاب شده دارای مشکل لحظه ای باشد شما می نوانید از طریق درگاههای پرداخت دیگر نسبت به پرداخت اقدام کنید.

بیشتـــر بدانــید

نویسنده

پایگاه اطلاعات علمی ایران

پایگاه اطلاعات علمی ایران کتابخانه شخصی و حامی پژوهشی شما است.

 

 •  ایمیل : Info(at)isid.ir
 •  شماره تماس: 23-73-479- 0912
 •  تلگرام: عضویت در کانال تلگرام
 •  آی دی یاهو: isid24
 •  سامانه پیامکی:
 •  ما پذیرای نظرات، پیشنهادات، درخواست ها و شکایات شما هستیم.

Iranian Scientific Information Database

www.isid.ir